Produkte > EDATEC > ED-HMI2020-101C-1232
ED-HMI2020-101C-1232
ED-HMI2020-101C-1232 EDATEC
ED-HMI2002-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RPI CM4102032 10.1" LCD HMI
Power (Watts): 20W
Packaging: Box
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4102032: ARM Cortex-A72
Cooling Type: Heat Plate
Form Factor: 10.1"