Produkte > EDATEC > ED-HMI2020-101C-1832
ED-HMI2020-101C-1832
ED-HMI2020-101C-1832 EDATEC
ED-HMI2002-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RPI CM4108032 10.1" LCD HMI
Packaging: Box
Power (Watts): 20W
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4108032: ARM Cortex-A72
Cooling Type: Heat Plate
Form Factor: 10.1"