Produkte > EDATEC > ED-HMI2120-101C-0832
ED-HMI2120-101C-0832
ED-HMI2120-101C-0832 EDATEC
view?usp=drive_link
Hersteller: EDATEC
Description: SBC 1.5GHZ 4 CORE 8GB RAM
Power (Watts): 20W
Packaging: Box
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4108032: ARM Cortex-A72
Cooling Type: Heat Plate
Form Factor: 10.1"