Produkte > EDATEC > ED-HMI2120-101C-1232
ED-HMI2120-101C-1232
ED-HMI2120-101C-1232 EDATEC
ED-HMI2120-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI2120-101C-1232 EDATEC
Description: RPI HMI 10.1'' W/CM4102032, Power (Watts): 20W, Packaging: Box, Speed: 1.5GHz, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4102032: ARM Cortex-A72, Cooling Type: Heat Plate, Form Factor: 10.1", Video Outputs: HDMI, Ethernet: 10/100 Mbps, 10/100/1000 Mbps, USB: Micro USB (1), USB 2.0 (2), RS-232 (422, 485): 4, Watchdog Timer: Yes, Storage Interface: eMMC, Number of Cores: 4, RAM Capacity/Installed: 2GB.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 20W
Packaging: Box
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4102032: ARM Cortex-A72
Cooling Type: Heat Plate
Form Factor: 10.1"