Produkte > EDATEC > ED-HMI2120-101C-14164EU
ED-HMI2120-101C-14164EU
ED-HMI2120-101C-14164EU EDATEC
ED-HMI2120-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RPI HMI 10.1'' W/CM4104016
Power (Watts): 20W
Packaging: Box
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4104016: ARM Cortex-A72
Cooling Type: Heat Plate
Form Factor: 10.1"