Produkte > EDATEC > ED-HMI2120-101C-18324US
ED-HMI2120-101C-18324US
ED-HMI2120-101C-18324US EDATEC
ED-HMI2120-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RPI HMI 10.1'' W/CM4108032
Power (Watts): 20W
Packaging: Box
Speed: 1.5GHz
Type: Touchscreen
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4108032: ARM Cortex-A72
Cooling Type: Heat Plate
Form Factor: 10.1"
Video Outputs: HDMI
Ethernet: 10/100 Mbps, 10/100/1000 Mbps
USB: Micro USB (1), USB 2.0 (2)
RS-232 (422, 485): 4
Watchdog Timer: Yes
Storage Interface: eMMC
Number of Cores: 4
RAM Capacity/Installed: 8GB
Size - Display: 10.1"