Produkte > EDATEC > ED-HMI2220-101CC-1832-S
ED-HMI2220-101CC-1832-S
ED-HMI2220-101CC-1832-S EDATEC
HMI2220-10datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: CM4 HMI 10.1'' W/CM4108032, W/CA
Packaging: Box
Features: Micro SD Card Slot
Display Type: 10.1" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Core Processor: ARM® Cortex™-A72 1.5GHz, 4 Core