Produkte > EDATEC > ED-HMI3010-070C-0032
ED-HMI3010-070C-0032
ED-HMI3010-070C-0032 EDATEC
ED-HMI3010-070C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: HMI TOUCHSCREEN 7.0" COLOR
Packaging: Box
Features: Dual 4Kp60 HDMI Display Output, Based On Raspberry Pi 5
Display Type: Color
Mounting Type: Panel Mount
Type: Touchscreen
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core