Produkte > EDATEC > ED-HMI3010-070C-0232
ED-HMI3010-070C-0232 EDATEC
Hersteller: EDATEC
Description: RASPBERRY PI5 7" HMI PI5 2GB
Packaging: Box
Features: Expansion Interface, Memory Card Interface
Display Type: Color
For Use With/Related Products: Multiple Manufacturer, Multiple Product
Type: Touchscreen
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5VDC
Size - Display: 7.0"
Case Color: Black
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI3010-070C-0232 EDATEC
Description: RASPBERRY PI5 7" HMI PI5 2GB, Packaging: Box, Features: Expansion Interface, Memory Card Interface, Display Type: Color, For Use With/Related Products: Multiple Manufacturer, Multiple Product, Type: Touchscreen, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5VDC, Size - Display: 7.0", Case Color: Black.