Produkte > EDATEC > ED-HMI3010-101C-0000
ED-HMI3010-101C-0000
ED-HMI3010-101C-0000 EDATEC
ED-HMI3010-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RASPBERRY PI 5 10.1" HMI, NO PI5
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Type: Touchscreen
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5VDC
Core Processor: ARM® Cortex™-A76 2.4GHz, 4 Core
Approval Agency: CE, FCC
Expansion Type: PCIe
Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed
Storage: Without Mass Storage
Memory: Motherboard Dependant
Size - Display: 10.1"
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI3010-101C-0000 EDATEC
Description: RASPBERRY PI 5 10.1" HMI, NO PI5, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Type: Touchscreen, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5VDC, Core Processor: ARM® Cortex™-A76 2.4GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, FCC, Expansion Type: PCIe, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: Without Mass Storage, Memory: Motherboard Dependant, Size - Display: 10.1".