Produkte > EDATEC > ED-HMI3010-101C-0032
ED-HMI3010-101C-0032
ED-HMI3010-101C-0032 EDATEC
ED-HMI3010-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
HMI Displays & Panel PCs Pi5 10.1" HMI, 1280*800 with touch panel,without Pi5,with 32GB SD Card
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI3010-101C-0032 EDATEC
Description: HMI TOUCHSCREEN 10.1" COLOR, Packaging: Box, Features: Dual 4Kp60 HDMI Display Output, Based On Raspberry Pi 5, Display Type: Color, Mounting Type: Panel Mount, Type: Touchscreen, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5VDC, Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, FCC, Expansion Type: M.2, PCIe, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: Supports M.2, Memory: LPDDR4 (8GB Installed), For Use With/Related Products: 2648-SC1111-ND; 2648-SC1112-ND; 2648-SC1112-ND; 4555-ED-HMI2120-101C-1208-ND, Size - Display: 10.1", Case Color: Black.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ED-HMI3010-101C-0032 ED-HMI3010-101C-0032 Hersteller : EDATEC ED-HMI3010-101C-datasheet-en.pdf Description: HMI TOUCHSCREEN 10.1" COLOR
Packaging: Box
Features: Dual 4Kp60 HDMI Display Output, Based On Raspberry Pi 5
Display Type: Color
Mounting Type: Panel Mount
Type: Touchscreen
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core