Produkte > EDATEC > ED-HMI3020-101C-08002
ED-HMI3020-101C-08002
ED-HMI3020-101C-08002 EDATEC
ED-HMI3020-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RASPBERRY PI 5 10.1" HMI W/ PI5
Packaging: Box
Display Type: 10.1" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core
Approval Agency: CE, FCC
Expansion Type: M.2, PCIe
Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed
Storage: SSD, 256GB
Memory: DDR (8GB Installed)
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI3020-101C-08002 EDATEC
Description: RASPBERRY PI 5 10.1" HMI W/ PI5, Packaging: Box, Display Type: 10.1" Touchscreen, Mounting Type: Panel Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5VDC, Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, FCC, Expansion Type: M.2, PCIe, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: SSD, 256GB, Memory: DDR (8GB Installed).