Produkte > EDATEC > ED-HMI3120-101C-10832-S
ED-HMI3120-101C-10832-S
ED-HMI3120-101C-10832-S EDATEC
ED-HMI3120-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: PANEL PC 10.1" TCHSCRN EMMC 32GB
Features: Micro SD Card Slot
Packaging: Box
Display Type: 10.1" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Core Processor: ARM® Cortex™-A76 2.4GHz, 4 Core
Approval Agency: CE, FCC
Expansion Type: Mini PCIe
Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed
Storage: eMMC, 32GB
Memory: DDR (8GB Installed)
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI3120-101C-10832-S EDATEC
Description: PANEL PC 10.1" TCHSCRN EMMC 32GB, Features: Micro SD Card Slot, Packaging: Box, Display Type: 10.1" Touchscreen, Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC, Core Processor: ARM® Cortex™-A76 2.4GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, FCC, Expansion Type: Mini PCIe, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: eMMC, 32GB, Memory: DDR (8GB Installed).