Produkte > EDATEC > ED-HMI3632-101C-10432-S
ED-HMI3632-101C-10432-S
ED-HMI3632-101C-10432-S EDATEC
ED-HMI3630-101C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RPI HMI 10.1'' W/CM5104032
Packaging: Box
Features: Micro SD Card Slot
Display Type: 10.1" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 9 ~ 36VDC
Core Processor: ARM® Cortex™-A76 2.4GHz, 4 Core