Produkte > EDATEC > ED-IPC2110-14324EU
ED-IPC2110-14324EU
ED-IPC2110-14324EU EDATEC
ED-IPC2100-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: RPI CM4104032 INDUSRIAL PC
Power (Watts): 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.630" x 3.937" x 1.378" (143.00mm x 100.00mm x 35.00mm)
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C