Produkte > EDATEC > ED-IPC2110-14324US
ED-IPC2110-14324US
ED-IPC2110-14324US EDATEC
ED-IPC2100%20Series.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: SBC 1.5GHZ 4 CORE 4GB RAM
Power (Watts): 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.630" x 3.937" x 1.378" (143.00mm x 100.00mm x 35.00mm)
Speed: 1.5GHz
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C