Produkte > EDATEC > ED-LENS-M12-230191-12
ED-LENS-M12-230191-12
ED-LENS-M12-230191-12 EDATEC
EDATEC_12-19-2024_ED-LENS-M12-230191-12 Datasheet.pdf
Hersteller: EDATEC
Camera Lenses 12MP 1.91mm Ultra Wide Angel Lens
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-LENS-M12-230191-12 EDATEC
Description: 12MP 1.91MM ULTRA WIDE ANGEL LEN, Packaging: Box, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 23.5mm Dia, Type: Wide Angle, Focal Ratio: F1.8, Filter Size: M12 x P0.5, Length: 24.9mm, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Field of View: 140.5° x 185°, Working Distance: 300mm, Focal Length: 1.9mm, Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3", TV Distortion: 1.2%, Accessory Type: Lens, Utilized IC / Part: Raspberry Pi.
Weitere Produktangebote ED-LENS-M12-230191-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ED-LENS-M12-230191-12 ED-LENS-M12-230191-12 Hersteller : EDATEC view?usp=drive_link Description: 12MP 1.91MM ULTRA WIDE ANGEL LEN
Packaging: Box
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 23.5mm Dia
Type: Wide Angle
Focal Ratio: F1.8
Filter Size: M12 x P0.5
Length: 24.9mm
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Field of View: 140.5° x 185°
Working Distance: 300mm
Focal Length: 1.9mm
Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3"
TV Distortion: 1.2%