Produkte > EDATEC > ED-LENS-M12-230325-12
ED-LENS-M12-230325-12
ED-LENS-M12-230325-12 EDATEC
ED-LENS-M12-230325-12-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: 12MP 3.25MM M12 RASPBERRY PI LEN
Packaging: Box
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 14.0mm Dia
Length: 19.0mm
Type: Wide Angle
Accessory Type: Lens
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Utilized IC / Part: Raspberry Pi
Field of View: 71.6° x 88.5°
Working Distance: 300mm
Focal Length: 3.3mm
Focal Ratio: F2.6
Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3"
TV Distortion: -0.6%
Filter Size: M12 x P0.5
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-LENS-M12-230325-12 EDATEC
Description: 12MP 3.25MM M12 RASPBERRY PI LEN, Packaging: Box, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 14.0mm Dia, Length: 19.0mm, Type: Wide Angle, Accessory Type: Lens, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Utilized IC / Part: Raspberry Pi, Field of View: 71.6° x 88.5°, Working Distance: 300mm, Focal Length: 3.3mm, Focal Ratio: F2.6, Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3", TV Distortion: -0.6%, Filter Size: M12 x P0.5.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ED-LENS-M12-230325-12 ED-LENS-M12-230325-12 Hersteller : EDATEC EDATEC_12-19-2024_ED-LENS-M12-230325-12 Datasheet.pdf Camera Lenses 12MP 3.25mm M12 Raspberry Pi Lens