Produkte > EDATEC > ED-LENS-M12-230356-08
ED-LENS-M12-230356-08
ED-LENS-M12-230356-08 EDATEC
EDATEC_12-19-2024_ED-LENS-M12-230356-08 Datasheet.pdf
Hersteller: EDATEC
Camera Lenses 8MP 3.56mm M12 Raspberry Pi Lens
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-LENS-M12-230356-08 EDATEC
Description: 8MP 3.56MM M12 RASPBERRY PI LENS, Packaging: Box, Mounting Type: C-Mount, Diameter: 14.0mm Dia, Length: 16.4mm, Type: Wide Angle, Accessory Type: Lens, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Utilized IC / Part: Raspberry Pi, Field of View: 69° x 88°, Working Distance: 300mm, Focal Length: 3.6mm, Focal Ratio: F2.5, Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3", TV Distortion: -16.5%, Filter Size: M12 x P0.5.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ED-LENS-M12-230356-08 ED-LENS-M12-230356-08 Hersteller : EDATEC view?usp=drive_link Description: 8MP 3.56MM M12 RASPBERRY PI LENS
Packaging: Box
Mounting Type: C-Mount
Diameter: 14.0mm Dia
Length: 16.4mm
Type: Wide Angle
Accessory Type: Lens
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Utilized IC / Part: Raspberry Pi
Field of View: 69° x 88°
Working Distance: 300mm
Focal Length: 3.6mm
Focal Ratio: F2.5
Compatible Sensor Size (Max): 1/2.3"
TV Distortion: -16.5%