EDC104Z5R5C
EDC104Z5R5C Knowles / Illinois Capacitor
EDC.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.1F 5.5V 70C
auf Bestellung 324 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDC104Z5R5C Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDC104Z5R5C EDC104Z5R5C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles EDC.pdf Description: CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
auf Bestellung 7499 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EDC104Z5R5C EDC104Z5R5C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDC.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.1F 5.5V 70C