EDC104Z6R3C
EDC104Z6R3C Knowles / Illinois Capacitor
EDC.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.1F 6.3V 70C
auf Bestellung 570 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDC104Z6R3C Knowles / Illinois Capacitor
Description: 0.1F, 6.3V, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 120Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDC104Z6R3C EDC104Z6R3C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles EDC.pdf Description: 0.1F, 6.3V
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 120Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 1883 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EDC104Z6R3C EDC104Z6R3C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDC.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.1F 6.3V 70C