EDC474Z5R5V
EDC474Z5R5V Knowles / Illinois Capacitor
EDC.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.47F 5.5V 70C
auf Bestellung 7624 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDC474Z5R5V Knowles / Illinois Capacitor
Description: 0.47F, 5.5V, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Axial, Can - Vertical, Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDC474Z5R5V EDC474Z5R5V Hersteller : Cornell Dubilier Knowles EDC.pdf Description: 0.47F, 5.5V
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Axial, Can - Vertical
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
auf Bestellung 6715 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EDC474Z5R5V EDC474Z5R5V Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDC.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.47F 5.5V 70C