EDLEN204A3R3S
EDLEN204A3R3S Cornell Dubilier Knowles
EDL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 200MF 3.3V SURFACE MNT
Packaging: Bulk
Package / Case: Coin, Wide Terminals - Opposite Sides
Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 200 mF
Voltage - Rated: 3.3 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDLEN204A3R3S Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 200MF 3.3V SURFACE MNT, Packaging: Bulk, Package / Case: Coin, Wide Terminals - Opposite Sides, Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 200 mF, Voltage - Rated: 3.3 V.