EDLF684B5R5C
EDLF684B5R5C Cornell Dubilier Knowles
EDL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 680MF 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 680 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDLF684B5R5C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 680MF 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 680 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote EDLF684B5R5C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDLF684B5R5C EDLF684B5R5C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDL-19670.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.68F 5.5V