EDLNF104A5R5C
EDLNF104A5R5C Cornell Dubilier - CDE
EDL-19670.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.1F 5.5V
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDLNF104A5R5C Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP 100MF 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote EDLNF104A5R5C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDLNF104A5R5C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles EDL.pdf Description: CAP 100MF 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 5.5 V