EDLRF684B5R5C
EDLRF684B5R5C Cornell Dubilier - CDE
EDLR-276045.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 5.5VDC 0.68F 21.5x9.5mm
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDLRF684B5R5C Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 680 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote EDLRF684B5R5C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDLRF684B5R5C EDLRF684B5R5C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles EDLR.pdf Description: CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.846" Dia (21.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 680 mF
Voltage - Rated: 5.5 V