EDLSD473H5R5C
EDLSD473H5R5C Cornell Dubilier Knowles
EDL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 47MF 5.5V THROUGH HOLE
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can - Horizontal
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 120Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 47 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDLSD473H5R5C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 47MF 5.5V THROUGH HOLE, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can - Horizontal, Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 120Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 47 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.