EDLSG474H5R5C
EDLSG474H5R5C Cornell Dubilier Knowles
EDL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 470MF 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can - Horizontal
Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 470 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDLSG474H5R5C Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP 470MF 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can - Horizontal, Size / Dimension: 0.787" Dia (20.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 470 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Weitere Produktangebote EDLSG474H5R5C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDLSG474H5R5C EDLSG474H5R5C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDL-19670.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.47F 5.5V