Produkte > ASTRODYNE TDI > EDP125-120-MB1-400
EDP125-120-MB1-400
EDP125-120-MB1-400 Astrodyne TDI
EDP125.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 125W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.00" L x 2.48" W x 1.50" H (152.4mm x 63.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 32" (812.8mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cTUVus, FCC, TUV
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 10.4A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 125 W
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDP125-120-MB1-400 Astrodyne TDI
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 125W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.00" L x 2.48" W x 1.50" H (152.4mm x 63.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 32" (812.8mm), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cTUVus, FCC, TUV, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 10.4A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 125 W, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1.