Produkte > ASTRODYNE TDI > EDP125-280-MB2-110
EDP125-280-MB2-110
EDP125-280-MB2-110 Astrodyne TDI
EDP125.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 125W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.00" L x 2.48" W x 1.50" H (152.4mm x 63.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 28V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 48" (1.22m)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.5A
Input Connector: IEC 320-C18
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 125 W
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
auf Bestellung 27 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDP125-280-MB2-110 Astrodyne TDI
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 125W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.00" L x 2.48" W x 1.50" H (152.4mm x 63.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 28V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 48" (1.22m), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cTUVus, FCC, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4.5A, Input Connector: IEC 320-C18, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 125 W, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1.