EDS104Z3R6H Cornell Dubilier Knowles
EDS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 0.1F, 3.6V
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Axial, Can - Horizontal
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 100 mF
Voltage - Rated: 3.6 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDS104Z3R6H Cornell Dubilier Knowles
Description: 0.1F, 3.6V, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Axial, Can - Horizontal, Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 100 mF, Voltage - Rated: 3.6 V.
Weitere Produktangebote EDS104Z3R6H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDS104Z3R6H EDS104Z3R6H Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.1F 3.6V 85C