EDS224Z5R5C
EDS224Z5R5C Cornell Dubilier Knowles
EDS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: 0.22F, 5.5V
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
auf Bestellung 3456 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDS224Z5R5C Cornell Dubilier Knowles
Description: 0.22F, 5.5V, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDS224Z5R5C EDS224Z5R5C Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor EDS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.22F 5.5V 85C