EDS334Z5R5C
EDS334Z5R5C Knowles / Illinois Capacitor
EDS.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 0.33F 5.5V 85C
auf Bestellung 1547 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EDS334Z5R5C Knowles / Illinois Capacitor
Description: 0.33F, 5.5V, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EDS334Z5R5C EDS334Z5R5C Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) EDS-2944686.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.33F 5.5V 85C
auf Bestellung 1786 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EDS334Z5R5C EDS334Z5R5C Hersteller : Cornell Dubilier - CDE EDS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 0.33F 5.5V 85C
EDS334Z5R5C EDS334Z5R5C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles EDS.pdf Description: 0.33F, 5.5V
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 75Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 mF
Voltage - Rated: 5.5 V