EEF-HX1D220R
EEF-HX1D220R Panasonic Electronic Components
ABE0000C90.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEF-HX1D220R Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.2 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EEF-HX1D220R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEF-HX1D220R EEF-HX1D220R Hersteller : Panasonic ABE0000C90-1100919.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 20volt