Produkte > PANASONIC > EEU-TA1V221
EEU-TA1V221
EEU-TA1V221 Panasonic
ABA0000C1212-1516607.pdf
Hersteller: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 35volts AEC-Q200
auf Bestellung 371 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EEU-TA1V221 Panasonic
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 130 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 497.3 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 765 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EEU-TA1V221 EEU-TA1V221 Hersteller : Panasonic Electronic Components EEUTA1V221 Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 130 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 497.3 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 765 mA @ 100 kHz