Produkte > CHEMI-CON > EGPA500ELL681MK25S
EGPA500ELL681MK25S
EGPA500ELL681MK25S Chemi-Con
GPA_Series.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 48mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.14 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.9 A @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGPA500ELL681MK25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 48mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.14 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.9 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EGPA500ELL681MK25S EGPA500ELL681MK25S Hersteller : Chemi-Con GPA_Series.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50Volts 680uF
auf Bestellung 719 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EGPA500ELL681MK25S EGPA500ELL681MK25S Hersteller : United Chemi-Con GPALL_e-2509122.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50Volts 680uF