Produkte > UNITED CHEMI-CON > EGXE630ELL471MLN3S
EGXE630ELL471MLN3S
EGXE630ELL471MLN3S United Chemi-Con
GXELL_e-2509126.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470UF 63V
auf Bestellung 320 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGXE630ELL471MLN3S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Weitere Produktangebote EGXE630ELL471MLN3S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EGXE630ELL471MLN3S EGXE630ELL471MLN3S Hersteller : United Chemi-Con GXELL-e.PDF Description: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 63 V