Produkte > UNITED CHEMI-CON > EGXE800ELL220MH12D
EGXE800ELL220MH12D
EGXE800ELL220MH12D United Chemi-Con
-772867.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 80Volts 0.2
auf Bestellung 1996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGXE800ELL220MH12D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 80V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 1.5 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EGXE800ELL220MH12D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EGXE800ELL220MH12D EGXE800ELL220MH12D Hersteller : Chemi-Con GXELL-e.PDF Description: CAP ALUM 22UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 1.5 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz