Produkte > CHEMI-CON > EGXF350ELL112ML15S
EGXF350ELL112ML15S
EGXF350ELL112ML15S Chemi-Con
GXFLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1100UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 63mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 858 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 305 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGXF350ELL112ML15S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1100UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 63mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1100 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 858 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EGXF350ELL112ML15S EGXF350ELL112ML15S Hersteller : Chemi-Con Chemi_Con_GXFLL_e-3313664.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35VDC 1100uF Tol 20% 16x15mm AEC-Q200
auf Bestellung 6 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
EGXF350ELL112ML15S EGXF350ELL112ML15S Hersteller : United Chemi-Con GXFLL_e-2509078.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1100uF 35 Volts 20%