Produkte > CHEMI-CON > EKHE451ELL680MUN3S
EKHE451ELL680MUN3S
EKHE451ELL680MUN3S Chemi-Con
KHELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 450V
auf Bestellung 107 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKHE451ELL680MUN3S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.571" Dia (14.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 570 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.026 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKHE451ELL680MUN3S EKHE451ELL680MUN3S Hersteller : Chemi-Con KHELL-e.PDF Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.571" Dia (14.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 570 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.026 A @ 100 kHz
auf Bestellung 988 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EKHE451ELL680MUN3S EKHE451ELL680MUN3S Hersteller : United Chemi-Con KHELL_e-2887376.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 450V