Produkte > CHEMI-CON > EKHE451ELL820MK45S
EKHE451ELL820MK45S
EKHE451ELL820MK45S Chemi-Con
KHELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 660 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.188 A @ 100 kHz
auf Bestellung 963 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKHE451ELL820MK45S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 660 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.188 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKHE451ELL820MK45S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKHE451ELL820MK45S EKHE451ELL820MK45S Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0010158272_1-2524710.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 82uF 450V