Produkte > CHEMI-CON > EKHS451VSN101MP25S
EKHS451VSN101MP25S
EKHS451VSN101MP25S Chemi-Con
KHSN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 710 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.0153 A @ 50 kHz
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKHS451VSN101MP25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 710 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.0153 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKHS451VSN101MP25S EKHS451VSN101MP25S Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0010887022_1-2524713.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100uf 450V
auf Bestellung 897 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKHS451VSN101MP25S EKHS451VSN101MP25S Hersteller : Chemi-Con KHSN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100uf 450V