Produkte > BUSSMANN / EATON > EKM10-25-AT
EKM10-25-AT
EKM10-25-AT Bussmann / Eaton
eaton-ekm10-10x38mm-ev-fuse-data-sheet-elx1301-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Automotive Fuses EKM10 Family, 25 Amp, 1000 Vdc, 50 kA I.R., 10 x 38 mm footprint, AT Terminal
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKM10-25-AT Bussmann / Eaton
Description: FUSE EV 25A 1000VDC AT TERM, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 0.469" Dia x 1.532" L (11.90mm x 38.90mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Electrical, Industrial, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - DC: 1 kVDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKM10-25-AT EKM10-25-AT Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ekm10-10x38mm-ev-fuse-data-sheet-elx1301-en.pdf Description: FUSE EV 25A 1000VDC AT TERM
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 0.469" Dia x 1.532" L (11.90mm x 38.90mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC: 1 kVDC
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKM10-25-AT EKM10-25-AT Hersteller : Eaton Electronics eaton-ekm10-10x38mm-ev-fuse-data-sheet-elx1301-en.pdf Automotive Fuses EKM10 Family, 25 Amp, 1000 Vdc, 50 kA I.R., 10 x 38 mm footprint, AT Terminal