Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMH251VNT472MU80T
EKMH251VNT472MU80T
EKMH251VNT472MU80T United Chemi-Con
KMH%20Series.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 4700UF 20% 250V
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Part Status: Active
Capacitance: 4700 µF
Voltage - Rated: 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMH251VNT472MU80T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 4700UF 20% 250V, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Part Status: Active, Capacitance: 4700 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Weitere Produktangebote EKMH251VNT472MU80T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMH251VNT472MU80T EKMH251VNT472MU80T Hersteller : United Chemi-Con -553247.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 250 Volt