Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMH350VSN223MA50T
EKMH350VSN223MA50T
EKMH350VSN223MA50T United Chemi-Con
United-Chemi-Con-553247.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 35 Volt
auf Bestellung 537 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMH350VSN223MA50T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 4.92 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.3136 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKMH350VSN223MA50T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMH350VSN223MA50T EKMH350VSN223MA50T Hersteller : Chemi-Con KMH%20Series.pdf Description: CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 4.92 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.3136 A @ 100 kHz