Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMH500VND503MBA0N
EKMH500VND503MBA0N
EKMH500VND503MBA0N United Chemi-Con
KMH%20Series.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 50000UF 20% 50V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 50000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMH500VND503MBA0N United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 50000UF 20% 50V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 50000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote EKMH500VND503MBA0N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMH500VND503MBA0N EKMH500VND503MBA0N Hersteller : Chemi-Con KMHN_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 50000uF 50 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
EKMH500VND503MBA0N EKMH500VND503MBA0N Hersteller : United Chemi-Con KMHN_e-2509057.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 50000uF 50 Volt