Produkte > CHEMI-CON > EKMH800VQT223MB80T
EKMH800VQT223MB80T
EKMH800VQT223MB80T Chemi-Con
KMH%20Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - 5 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.984" (25.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 80 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMH800VQT223MB80T Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - 5 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.984" (25.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 80 V.
Weitere Produktangebote EKMH800VQT223MB80T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMH800VQT223MB80T EKMH800VQT223MB80T Hersteller : United Chemi-Con -553247.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 80 Volt