Produkte > CHEMI-CON > EKMM201VSN271MP25S
EKMM201VSN271MP25S
EKMM201VSN271MP25S Chemi-Con
KMMN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 200V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.65 A @ 50 kHz
auf Bestellung 312 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMM201VSN271MP25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 200V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.1 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.65 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote EKMM201VSN271MP25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMM201VSN271MP25S EKMM201VSN271MP25S Hersteller : Chemi-Con KMMN_e-2509020.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 270uF 22X25
Produkt ist nicht verfügbar
EKMM201VSN271MP25S EKMM201VSN271MP25S Hersteller : United Chemi-Con 34649083952d6c38524168-1100734.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 270uF 22X25