Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMM201VSN331MQ25S
EKMM201VSN331MQ25S
EKMM201VSN331MQ25S United Chemi-Con
KMMN_e-2509020.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 330uF 25.4X25
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 244-248 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMM201VSN331MQ25S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 753mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.25 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.875 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMM201VSN331MQ25S EKMM201VSN331MQ25S Hersteller : Chemi-Con KMMN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 330uF 25.4X25
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKMM201VSN331MQ25S EKMM201VSN331MQ25S Hersteller : Chemi-Con KMMN-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 753mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.25 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.875 A @ 50 kHz