Produkte > CHEMI-CON > EKMM201VSN391MP30S
EKMM201VSN391MP30S
EKMM201VSN391MP30S Chemi-Con
KMMN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 200V POLAR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.35 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.025 A @ 50 kHz
auf Bestellung 390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMM201VSN391MP30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 200V POLAR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.35 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.025 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMM201VSN391MP30S EKMM201VSN391MP30S Hersteller : Chemi-Con KMMN_e-2509020.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 390uF 22X30
auf Bestellung 126 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKMM201VSN391MP30S EKMM201VSN391MP30S Hersteller : United Chemi-Con KMMN_e-2509020.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 390uF 22X30